StaroDzierzgonianie

Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzierzgoniu realizuje projekt pn. „Zespół Ludowy StaroDierzgonianie – nauka śpiewu i tańca wraz z wyposażeniem”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”  w zakresie małych projektów objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne

w Starym Dzierzgoniu

Reklama

Motławianki

Aniołki Buzanka

Wycieczka do Multikina w ramach Programu Integracji Społecznej PDF Drukuj Email
Sobota, 21 Listopad 2009 13:42

Trwa realizacja przez Gminny Ośrodek Kultury Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich. W ramach Programu Integracji Społecznej odbyła się bezpłatna wycieczka do Multikina.

17 listopada 209 r. autobus i bus z uczestnikami wyjazdu wyruszyły do Elbląga. Pięćdziesiąt osób z całej gminy pojechało obejrzeć film. Dla wielu było to pierwsze spotkanie z Multikinem.

W sumie wyjechało pięćdziesiąt osób z calej gminy. Wcześniejsze zapisy na wycieczkę przyjmowały biblioteki w Myślicach i Starym Dzierzgoniu.

Multikino zachwyciło swoim ogromem i elegancją. Wyposażone było w liczne, oprócz seansu filmowego, atrakcje i stoiska.

Tego dnia, specjalnie dla nas, wyświetlono film pt. "Nigdy nie mów nigdy". Wycieczka była bezpłatna. Wszelkie koszty: transport, bilety i ubezpieczenie pokryto w ramach Programu Integracji Społecznej.

Spektakl bardzo się podobał, szczególnie kobietom. Pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Wycieczka do Multikina doszła do skulku dzięki temu, że gmina Stary Dzierzgoń przystąpiła do PPWOW i swoje oferty zgłosił Gminny Ośrodek Kultury, który je teraz realizuje w ramach Programu Integracji Społecznej.

Zmieniony ( Poniedziałek, 18 Styczeń 2010 11:11 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS