StaroDzierzgonianie

Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzierzgoniu realizuje projekt pn. „Zespół Ludowy StaroDierzgonianie – nauka śpiewu i tańca wraz z wyposażeniem”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”  w zakresie małych projektów objętego PROW na lata 2007-2013.

 

Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne

w Starym Dzierzgoniu

Wakacje z biblioteką w Myślicach PDF Drukuj Email
Czwartek, 06 Sierpień 2009 18:14

Filia Gminnej biblioteki Publicznej w Myślicach nie zapomniała o swoich czytelnikach nawet w wakacje. Od 7 lipca 2009 r., dwa dni w tygodniu, organizuje zajęcia dla dzieci, które pozostały  podczas wakacji w Myślicach i okolicy. Program spotkań przewiduje głośne czytanie bajek przez dorosłych i starszą młodzież, prezentowanie, malowanie i omawianie ilustracji oraz zajęcia komputerowe. Dzieci otrzymują także słodki poczęstunek.

Dzieci słuchają bajek, malują, robią wystawki swoich prac, tańczą, korzystają z komputerów pod czujnym okiem bibliotekarek: Jolanty Brzozowskiej i Estery Chmielewskiej.Halina Hraj czyta bajki

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", do tej pory bajeczki czytały, osoby dorosłe: Halina Hraj, Alina Chmielewska, Aneta Dzikowska, Estera Chmielewska, Jolanta Brzozowska oraz starsze dzieci i młodzież: Ewelina Sikora, Klaudia Leniec, Michał Golińczak, Przemek Chmielewski, Sylwia Hraj. To jeszcze nie koniec, ponieważ akcja potrwa przez całe wakacje.

Dzieciaki chętnie odwiedzają bibliotekę, która oferuje zagospodarowanie czasu wolnego w wakacje.

Chłopcy szczególnie zainteresowani są komputeramiZa to dziewczynki wolą tańce chearleaderek

Zajęcia plastyczne także cieszą się zainteresowaniem

Estera Chmielewska wyświetla nawet bajki na projektorze, który nadaje się chyba do muzeum, ale ciągle jeszcze działaBiblioteka w Myślicach zaprasza także w sierpniu

Zmieniony ( Piątek, 09 Październik 2009 08:53 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS